تبلیغات
جهان و عشق - آنچه در "90" گذشت/ قانون، قلیان، قهرمانی

ما به خدا ایمان داریم

آنچه در "90" گذشت/ قانون، قلیان، قهرمانی

نویسنده :MSD World
تاریخ:1392/10/24-ساعت 21 و 18 دقیقه و 28 ثانیه

برنامه "90" این هفته به بررسی رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پرونده محسن قهرمانی و پیگیری ماجرای استعمال قلیان در اردوی تیم ملی زیر 22 سال اختصاص داشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برنامه "90" این هفته با کریستیانو رونالدو آغاز شد! در ابتدای برنامه این هفته گزارش کوتاهی از انتخاب رونالدوی پرتغالی به عنوان برترین بازیکن سال 2013 پخش کرد و سپس روند عادی خود را پی گرفت. هر چند در ادامه برنامه نیز گزیده ای از آن چه در مراسم انتخاب برترین های فوتبال دنیا در سال 2013 رخ داد، پخش شد.

* ادامه جنجال 90 درباره قلیان!

در ادامه برنامه صحبت های سرمربی، مربی و چند بازیکن تیم ملی زیر 22 سال درباره محرومیت دو بازیکن، سرپرست و پزشک تیم به دلیل مصرف قلیان در اردوی تیم ملی پخش شد. در ادامه نیز یک فوق تخصص ریه روی خط تلفنی برنامه آمد و درباره مضرات مصرف دخانیات و به ویژه قلیان سخن گفت. وی در بخشی از صحبتش گفت که جوانان باید بدانند که مرحوم ناصر حجازی به دلیل مصرف سیگار دچار سرطان شد و درگذشت.

در ادامه کلیپی از باشگاه بارسلونا پخش شد که نشان می داد این باشگاه کمپینی برای مبارزه با دخانیات راه اندازی کرده و برای آن از متخصصین تغذیه و پزشکان مختلف کمک گرفته بودند.

به گزارش ایسنا، مطرح شدن این اتفاق در برنامه "90" هفته گذشته جنجال رسانه ای زیادی به راه انداخت. برخی از کارشناسان به دلیل آن چه "از بین بردن آبروی بازیکنان جوان تیم ملی" یاد کردند، از مسئولان برنامه "90" به دلیل پرداختن به این موضوع انتقاد کردند. همچنین علی دایی از برنامه "90" خواسته بود که در زندگی خصوصی بازیکنان تیمش تجسس نکند!

* بیانیه شماره چند پرسپولیس؟!

در برنامه این هفته آیتم‌های درباره قلیان و محرومیت دو بازیکن پرسپولیس و گزیده بازی این تیم برابر فولاد پخش شد. خداداد افشاریان، کارشناس داوری برنامه

گفت که داور یک پنالتی برای فولاد نگرفته و گل دوم فولاد هم هند نبوده است. فردوسی پور هم بلافاصله به افشاریان گفت که با این حرف رویانیان او را اعمال قانون می کند!

در همین رابطه باشگاه پرسپولیس که در روزهای اخیر به بهانه های مختلف بیانیه هایی منتشر کرده، به قول مجری برنامه "90" به صورت "خودجوش" بیانیه اورژانسی را صادر کرده و به برنامه رساندند! پرسپولیسی ها در این بیانیه نظر چند کارشناس داوری را آورده بودند که گل دوم فولاد را مردود دانسته بودند و نیز از شوخی فردوسی پور درباره اعمال قانون افشاریان توسط رویانیان انتقاد کرده بودند!

* رویانیان روی خط

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روی خط تلفن برنامه آمد و گفت: چیزی که از برنامه "90" عاید بازیکنان شد، زیر سوال رفتن دو بازیکن جوان تیم ملی بود. فردوسی پور گفت که در برنامه اسمی از کسی برده نشده است.

رویانیان همچنین گفت: نمی دانم چرا یک فضای سنگین علیه افراد ایجاد کردید؟

فردوسی پور گفت: بهتر است مصداقی صحبت کنید. ما در برنامه از کسی اسم نبردیم.

رویانیان هم گفت: شما هم فرد صادقی هستید. باید این هفته از آنها دفاع می کردید. شما به خاطر این که حرمت دو بازیکن ما شکسته شد، باید از آنها دفاع کنید.

فردوسی پور هم اظهار کرد: اسم بردن از بازیکنان باید تقبیح می شد اما در برنامه ما اسمی برده نشد.

رویانیان در ادامه گفت: چطور افشاریان قسم می خورد و می گوید خدا شاهد است که قصد بازیکن فولاد زدن توپ با دست نبوده است؟ کجا در آیین نامه انضباطی مسائل معنوی مطرح شده است؟ قصد داشته یا نداشته هند کرده است. آیا شما دوشنبه در دپارتمان داوری نبودید؟ شما برای دفاع از همکارانتان نباید این طور حرف بزنید.

افشاریان در این جا وارد بحث شد و گفت: من حاصل جوانی ام در فوتبال بوده است. نگفتم که خدا شاهد است که هند بوده بلکه گفتم خدا شاهد است که من با انصاف حرف می زنم. تشخیص من این است که آن حرکت هند نبود و می دانم که با این حرف همه پرسپولیسی ها علیه من می شوند. 200 بار دیگر هم ببینم می گویم که هند نیست.

رویانیان به فردوسی پور هم گفت: شما دوست دارید همه از شما تعریف کنند و طاقت انتقاد ندارید.

گفت و گوی مجری برنامه و رویانیان همین طور ادامه داشت تا این که فردوسی پور از مدیرعامل پرسپولیس خواست که موقتا گفت و گویشان را قطع کند تا یکی از بخش های برنامه پخش شود. او برای راضی کردن رویانیان گفت که هنوز 2 ساعت و نیم تا پایان برنامه وقت داریم که درباره این مسائل حرف بزنیم!

* "ایران 90" در هرمزگان

بخش ایران 90 این هفته به وضعیت فوتبال در شهرستان های استان هرمزگان اختصاص داشت. در یکی از روستاهای بشاگرد در استان هرمزگان استعمال دخانیات ممنوع است و مردم این منطقه تمام قلیان های خود را شکسته و امحاء کرده بودند.

* چالش رای کمیته انضباطی در پرونده قهرمانی

در ادامه گزارشی مفصل از رای کمیته انضباطی درباره پرونده معروف تبانی داوری پخش شد. در ابتدای این گزارش، حسن زاده گفت: صحبت دیگران درباره این که محرومیت کم یا زیاد است منطقی نیست. این در حالی بود که برخی کارشناسان حقوقی خلاف این را می گفتند. حسن زاده همچنین گفت که پنج نفر عضو کمیته این اعداد و ارقام را تشخیص دادیم و دیگر به کسی ربطی ندارد که چرا !!!

همچنین مرتضی کریمی معتقد بود افراد دخیل در پرونده که از راه آهن به پرسپولیس رفتند به جز مولایی که شش ماه محروم شد، محرومیتی نداشتند و اگر او هم با آنها رفته بود 10 سال محروم نمی شد. علیپور هم گفت که باید نقش آمریت در پرونده لحاظ شود.

* توپ طلا در "90"

برنامه این هفته که با مراسم انتخاب برترین های فوتبال جهان در سال 2013 همزمان بود، گزیده ای از مراسم را با تاخیر پخش کرد.

* بیانیه شماره چند استقلال؟!

باشگاه استقلال هم که این روزها در زمینه صدور بیانیه گوی سبقت را از پرسپولیس ربوده است، در بیانیه ای که به برنامه "90" داد، درباره نظر خداداد افشاریان مبنی بر این که آندرانیک تیموریان در بازی با استقلال خوزستان باید اخراج می شد و حتی کمیته انضباطی می تواند او را محروم کند توضیحاتی داد.

* حاشیه های تراکتوسازی

پس از بروز حاشیه هایی در باشگاه تراکتورسازی و رفت و آمد سرمربی و مدیرعامل این تیم و باشگاه تبریزی، برنامه سازان "90" به سراغ مجید جلالی، حمید زینی زاده و چند تن از بازیکنان این تیم رفتند و درباره این اتفاقات از آنها پرس و جو کردند.

* علیپور

دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای دیگر مهمان تلفنی برنامه "90" بود. او در این بخش درباره اعلام نام پیام صادقیان و محسن مسلمان به عنوان کسانی که در اردوی تیم ملی زیر 22 سال قلیان مصرف کرده بودند صحبت کرد و مدعی شد که اعلام نام این دو بازیکن پیش از او توسط خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منتشر شده بود. او همچنین گفت پنج‌شنبه که این خبر منتشر شد، من برای مدتی تلفن همراهم خاموش بود اما بعد از آن پیامکی از آقای آیت‌اللهی دیدم که از بنده خواست درباره این مساله جوابگوی خبرنگار ایسنا باشم. همچنین از دفتر فدراسیون هم در این باره با بنده تماس گرفتند.

در ادامه فایل صوتی مصاحبه ایسنا با علیپور که در خروجی این خبرگزاری قرار داشت پخش شد که علیپور مصاحبه‌ای که نام محسن مسلمان و پیام صادقیان به عنوان کسانی که تا اطلاع ثانوی از حضور در تیم‌های ملی منع شدند در آن می‌آمد را تایید می کند. همچنین مصطفی لشگری، مدیر اداره ورزشی ایسنا روی خط تلفنی برنامه آمد و درباره این مساله توضیح داد و گفت که هادی آیت اللهی پس از صحبت با خبرنگار ایسنا از او خواسته بود تا علیپور به عنوان دبیر کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال می‌بایست این خبر را تایید کند و سپس خبرنگار ایسنا صحت خبر را از علیپور جویا شد.

علیرضا منصوریان هم در ادامه برنامه روی خط آمد و گفت که بهتر بود این مساله رسانه ای نمی شد.

فردوسی پور از علیپور پرسید که آیا گفته که ماجرای کیش فراتر از قلیان کشی بوده است؟ علیپور هم پاسخ داد: فدراسیون با این مساله به صورت جامع و کامل برخورد می کند.

منصوریان هم گفت: آقای آیت اللهی می توانست امانت داری کند و نام این دو بازیکن را اعلام نکند.

منصوریان درباره پزشک تیم ملی هم گفت: قرار بود که او با یک روز تاخیر به عمان برود. به نظرم در حق دکتر ابارشی اجحاف شد.

* دفاع متهمان پرونده قهرمانی

رستم زندی، سرپرست سابق تیم فوتبال راه آهن که از سوی کمیته انضباطی به دلیل دخالت در پرونده قهرمانی 10 ماه محروم شده است، در برنامه "90" از خودش دفاع کرد.

* انتقاد شدید از حسن زاده و رای کمیته انضباطی

در ادامه عبدالرحمان شاه حسینی، رئیس اسبق کمیته انضباطی با آمدن روی خط تلفنی برنامه، نحوه صحبت کردن حسن زاده را "قلدرمآبانه و دیکتاتوری" دانست و از دادگاه عالی قضات خواست این رفتار را بررسی کند.

وی ادامه داد: اطاله دادرسی از نکات منفی ماجرا بود چون رای اثر بازدارندگی خود را از دست داده است. ضمن این که تناسب بین جرم و مجازات وجود ندارد. کسانی که از جرمی اطلاع داشته باشند، مجازاتشان بیشتر از تذکر کتبی است.

شاه حسینی ادامه داد: سوال افکار عمومی این است که در فصل قبل با 2 میلیون تومان، نتیجه بازی عوض می شده است؟ در رای همچنین نیامده که افراد اکنون شاغل هستند در فوتبال یا خیر چون اگر در فوتبال شاغل نباشند، کمیته انضباطی نمی تواند آنها را جریمه کند.

وی افزود: اگر داوری حتی یک ریال نامشروع گرفته باشد باید مادام العمر محروم شود. سوالم این است که آیا این پولی که رد و بدل شده تاثیری در نتایج بازی راه آهن داشته یا خیر؟ با این حکم به شعور مردم ایران توهین شد.

شاه حسینی ادامه داد: فدراسیون فوتبال اراده واقعی برای برخورد با مصادیق فساد در فوتبال را ندارد و این گونه رای ها از ترس روبرو شدن با یقه سفیدهای فوتبالی صادر شده است! خواهش می کنم این رای را در یک برنامه ویژه با حضور کارشناسان بررسی کنید. اگر همه را تبرئه می کردند خیلی بهتر بود!

فردوسی پور در ادامه گفت: مرتضی کریمی مدعی شده که قهرمانی از او خواسته جرمش را به گردن بگیرد. سوال این است که آیا واقعا چنین صحبتی مطرح شده

است؟

کریمی برای توضیح درباره همین مساله گفت: این مساله واقعیت دارد و یک داور هم شاهد ماجراست. قهرمانی به من گفت که رابطه او و مولایی را فهمیده اند و از من خواست که جرمش را به گردن بگیرم.

وی ادامه داد: همه نهادهای امنیتی رفتم و فایل صوتی هم از علیپور دارم که گفت نمی توانیم با برخی از افراد برخورد کنیم! من در گذشته همه تنبیهاتم را کشیده ام اما خیاط، حاتم و مولایی همه جا علیه من صحبت کرده اند.

پرسش مسابقه پیامکی برنامه این هفته:

به نظر شما نتیجه دیدار استقلال و پرسپولیس چه خواهد بود؟

1 – برد استقلال 34 درصد

2 – تساوی 15 درصد

3 – برد پرسپولیس 51 درصد

در این نظرسنجی بیش از 3 میلیون و 700 هزار نفر شرکت کردند.

انتهای پیامنوع مطلب : فوتبال 

site de rencontre gratuit pour telephone portable
1397/04/31 ساعت 07 و 54 دقیقه و 07 ثانیه
forum site de rencontre ado site de rencontre gratuit pour telephone portable site de rencontre bac+5 rencontrer des amis seniors paris rencontre amicale activite rencontrer avec femme
philippines rencontrer un militaire de carriere rencontre
entre sportifs site rencontre femme mure comment faire la bonne rencontre site de rencontre seniors entierement gratuit
site de rencontre avec cam site de rencontre gratuit sete comment
prendre contact sur site de rencontre site de rencontre muslim
rencontres campagne site de rencontre pour femmes rondes femme rencontre ephemere rencontres seniors 17000 rencontre ermont site de rencontre en ligne gratuit
sans inscription rencontre speed dating lyon rencontre moins de 25
ans site de rencontre gratuit femme celibataire site rencontre porno rencontre 88 exemple de premier contact site de rencontre rencontre
plaisir rencontre nord rencontre cafe celibataire rencontre
direct par tel rencontre ado 62 rencontre homme le touquet rencontre ado 62 comment faire des rencontres facebook rencontre sur boulogne
sur mer site rencontre gratuit 31 cite de rencontre gratuite
rencontre 66 rencontre sucy en brie rencontre 13 sites de rencontre
pour ado sans inscription site de rencontre gratuit 10 rencontre sourd chat rencontres gratuites rencontre gratuites
sans inscription site de rencontre 100 gratuit avis rencontre amicale ille
et vilaine site de rencontre pour handicapes mentaux rencontres femmes juives rencontre
celibataire dax
how to cook steaks on a pellet grill
1397/04/31 ساعت 05 و 52 دقیقه و 51 ثانیه
why do we dream ted talk how to cook steaks on a pellet grill how to
download music from youtube to android what is martial law how to get a boyfriend how to make pasta
in little alchemy how to make gravy with chicken broth how much water should you drink a day by weight how to get a flatter stomach
how to last longer how to talk dirty how many oz in a
cup how did bruce lee die jr how to grow a beard thicker how many
days in a year on mercury what is a noun for kids how to draw
a dog step by step easy how old are you quiz what do you
do for a broken toe how to get rid of acne scars on chest how to add
fractions with like denominators how to screenshot on macbook pro 2012 how
to kiss a boy back what should i eat right now how
to make chocolate syrup how long does alcohol stay
in your system for a breath test how to make ice cream how many grams in a pound how
to control anger at work how to steam broccoli and carrots when is the election how to cook steaks on a pellet grill how many calories should i eat
to lose weight based on bmr how to make a smoothie with
fruit how to make lean ground beef how to tell if someone is lying over the phone how many states in india have bicameral
legislature how to become rich fast what is a function rule
how to create a blogspot for free why do cats knead their paws what is
a verb tense how many ounces in a quarter pound why when did ww2 end in asia how to
write a cv example when does time change in indiana how to get rid of mouse in the house how to reset ipad 2 what time is it eastern standard
time usa how to read palms for marriage
pagina para conocer gente nueva
1397/04/23 ساعت 08 و 11 دقیقه و 58 ثانیه
conocer gente en espana pagina para conocer gente nueva contactos chica busca chico busco chica madre soltera contacto whatsapp mujeres
chico busca chico en jaen contactos mujeres segunda mano conocer gente con camara web contactos
ciudad real mujeres redes sociales para conocer gente colombia chicas contactos cordoba
busco hombre para relacion estable conoce gente badoo contacto con mujeres casadas chico busca chico
en cartagena parejas liberales buscan chico conocer gente barcelona gratis busco chico activo en humble tx chicas buscan chicos en sevilla se buscan chicas para modelos mundo anuncios
sexo sitios para conocer mujeres venezuela contacto mujeres en tenerife aplicaciones android para conocer gente chica
busca hombre mujeres solteras de falcon venezuela busco
chica gordita conocer gente en tenerife anuncios de chica busca chico como conocer gente de italia busco conocer gente
preguntas psicologicas para conocer ala gente citas
con mujeres solteras chico busca chico alicante encuentros sexuales casuales
busca chicas lima conocer mujeres para sexo hombres que busquen mujeres para tener hijos contactos chicas santiago busco mujer cristiana para pareja
segunda mano contacto con mujeres quiero conocer mujeres de estados unidos conocer gent contactos en alicante con mujeres
contactos chicas barcelona donde conocer mujeres maduras contactos con chicas en madrid paginas para conocer chicas yahoo contactos con mujeres
argentinas mujeres solteras cristianas evangelicas mujer madura busca chico joven
gratis dating en chat sites
1397/04/23 ساعت 06 و 04 دقیقه و 43 ثانیه
date sider i norge gratis dating en chat sites nettdating
eksperten gratis kontakt til kvinder dating sider norge norges chat net top tips
for dating profile mote damer pa byen gratis datingsites 40 plus wat is de beste gratis datingsite dating oslo gratis
sms internet dating site profile tips for guys kristen dateside gratis dating nettsteder i
norge fa kontakt med gode tips til dating profil hvordan mote
kvinner dating sider for voksen kontaktannons
thailand gratis datingsites 50 plus gratis kontaktformular date sider på
nett dating sider priser thaidamer i norge norwegian gay dating
sites dating nettsteder i norge mote eldre damer oslo
kontaktannonser 60+ den bedste gratis datingside dating sider for voksen date asiatiske damer
thai dating i norge fa kontakt med dating på nettet tips
gratis kontaktannoncer dating hjemmesider for unge dating site in norway gratis dating sider for ældre
kontaktannons tidningen land speed dating i oslo kontaktannonser
pa facebook norway dating sites finn eldre damer dating sider test norway dating apps
beste nettdatingsider nettdating gratis sjekkesteder på
nett gratis mote jenter i oslo test av dating på nett
siti porno a pagamento gratis
1397/04/23 ساعت 03 و 11 دقیقه و 28 ثانیه
film porno gratis con sara tommasi siti porno a pagamento gratis porno gratis gay italiani voglio sesso gratis annunci sesso
chatroulette porno gratis vedere un film porno gratis porno italiano casting sesso dialogato porno italiano di
mamme chat per parlare di sesso sesso con donne magre sesso a tre italia porno cornuti gratis annunci sesso reggio
emilia uomini gay che fanno sesso video porno gratis
e senza virus non ho mai fatto sesso scena sesso la vita di adele
film porno gratis mamme porche donne x sesso
casting porn italia www voglio porno gratis com film porno interi gratis
in italiano video porno lupo gratis video porno italiano
streaming sesso sala consilina chat gratis per sesso cartagena sesso
porno gratis moglie bastardidentro sesso il solito sesso max gazze film gratis porno fa bene il
sesso anale filme porno gratis sado maso video
porno gratis sorelle femine sesso porno gratis ginecologo video porno gratis nonne arrapate porno gay
parlato in italiano porno mobile italiano gratis video porno gratis anni 80 sesso tra persone
anziane noi porno in italiano foto porno lesbo gratis sesso trio centoxcento
video porno gratis sesso vip e potere donne con tanta voglia di sesso movies porno gratis
porno gratis film italiano
i want sex
1397/04/22 ساعت 20 و 29 دقیقه و 21 ثانیه
pregnant sex positions i want sex girls having sex naked anal sex
gif lesbian friends porn sexually intimate questions to ask
a guy sex tips for a leo woman museum of sex 233 5th avenue new
york ny fitness sexiest abs workout sex towel sex
parties crossword clue wax sex sex with an alligator free apps for sexting bed
sexiest no sex drive at 30 male sports extra sling tv orange sex ideas to
try together porn actress sex ru energy sexuality insider sex
phrases funny sex hotline near me glass sex toys teen porn star
no sex drive at 30 male oral sex cause throat cancer rise peyton list sex
tape homemade sex toys for women is sex important in a relationship or
marriage busty lesbian porn alanah rae porn olympic sex party lois porn how to have great sex
for a long time the big bang theory porn teen rape porn sex change cost in india
armpit sex what is sexting mean blow up sex doll college amateur porn big dick gay sex
cheating girlfriend porn first time sex expectation vs reality wet anal sex sex jokes short one liners thai
sexpats big dick gay sex tribbing porn nipple piercing sex
alte frauen porno gratis
1397/04/22 ساعت 19 و 31 دقیقه و 01 ثانیه
einfach porno kostenlos alte frauen porno gratis lesben handy porno
sex treffen gelsenkirchen sexy sex bilder deutsche porno hausfrauen hd porno in deutsch filme porno gratis romanesti kostenlose sex videos gratis
porno vidio melanie muller porno kostenlos filme porno italiene gratis videos de porno xxx gratis porno gratis sauna
deutsche home porno porno deutsch teen kostenlos porno tiere
videos porno gratis en espanol free porno hd deutsch porno hart kostenlos gratis bilder porno
kostenlose pornos gratis sex hardcore porno deutsch lesben porno free porno
videos deutsch kostenlos cartoon porno gratis gratis porno cam
muschi porno gratis porno gratis it gratis porno lesben gratis anal porno
filme sex bilder kostenloser parkplatz sex xxx
porno deutsch gratis porno hangetitten you porno video gratis gratis porno
reif kostenlos schwulen sex deutsche crossdresser porno gratis lesben porno gratis
manga porno videos lesben einfach porno gratis schwanger porno porno gratis vecchie troie
free porno gratis com sex bilder von der ex teen sex geschichten vater fickt tochter porno kostenlos anal sex bilder sex treffen leipzig manner sex bilder
site de rencontre vraiment gratuit pour les hommes
1397/04/22 ساعت 08 و 34 دقیقه و 35 ثانیه
site de rencontre par sms site de rencontre vraiment gratuit
pour les hommes rencontre hommes celibataires site de rencontre ado celibataire sans inscription site de
rencontre blanc et noir rencontre coquine morbihan rencontre geek celibataire parents
solo site de rencontre rencontre amicale gratuite
chat de rencontre pour ado sans inscription site de rencontre pour baizer
site de rencontres gratuit 33 sites rencontres gratuit site de
rencontre motards gratuit site de rencontre metz rencontre medecin lyon chat de
rencontre 100 gratuit site rencontre asie rencontres amities 77 site de rencontre geneve gratuit rencontre 974 site rencontre juif gratuit rencontre
sexe 44 rencontres sexe rennes rencontrer des trans rencontre femme a baiser rencontre entre vegan rencontre croix numero tel
gratuit rencontre sites rencontre amicale gratuit rencontre cotes d'armor rencontre 18 20 rencontre cougar reims rencontre adultes nord
pas de calais paris rencontre rencontre gratuite 31 rencontres
haut de gamme bordeaux rencontres entre particuliers sans
inscription site de rencontre americain gratuite rencontre pieds
paris comment rencontrer des personnes sur facebook site rencontre lyonnaise site de rencontre gratuit
76 sans inscription site rencontre homme americain faire rencontre femme rencontre pyrenees-atlantiques rencontre amicale dinan site de
rencontre russe homme rencontre campagne gratuite rencontre pour gamers applications rencontres
gratuites
paginas para tener sexo gratis
1397/04/22 ساعت 07 و 55 دقیقه و 05 ثانیه
cornudo porno paginas para tener sexo gratis sexo vainilla mujeres para sexo en sevilla porno hard paginas porno hd porno abuelos gay sexo gratiss peliculas porno
en espanol com madre e hija porno porno geys porno venezolanas tetas naturales porno porno trios sexo amater en espanol porno justin bieber
porno gratis videos porno primera vez sexo blog porno
madura sexo sado gratis paginas para tener sexo gratis soft porno maduras videos sexo videos
porno estudiantes comics porno naruto porno hd
latinas porno abuelos gay sexo en mollet del valles sexo comics sexo badajoz xxxl sexo
sexo casero en espana videos sexo caseros gratis
ama de casa porno actriz porno joven sexo gratis abuela maduras videos sexo sexo gay en espanol sexo lesbico tijera porno con pasion descargar peliculas porno utorrent sexo sin penetracion videos
pornos robados sexo gratis trios comic porno espanol sexo en tailandia sexo en nueva
york sexo sado duro mundo anuncio sexo videos porno hombres
cam sexe direct gratuit
1397/04/22 ساعت 05 و 29 دقیقه و 29 ثانیه
sex cougard cam sexe direct gratuit sex grosse fesse sexe sur plage sexe et humour devenir acteur porno romantique porno
video amateur sex gratuit sex a domicile pipe sex porno
diret photos sexe feminin porno college film sex
18 sex humour porn sex gif fil porno gratuit comment
faire le sexe x cam sexe katsumi actrice porno sexes
x video sexe 18 tv sexes beurrete porno arab sex web porno harde asiatique porno videos porno tub
sexe contre sexe porno erotic les meilleurs video
porno kim kardashian sex tape porno virginie efira photos sexes sexe sale texte porno strip tease
sexe histoires porno gay oksana d harcourt porno pipe sex porno blog couples porno video
porno petit sex anime video sex femme enceinte vieux films
porno sissy sex porno dur ahola porno video sexe cam paris porno muvis
sport et sexe
1397/04/22 ساعت 04 و 20 دقیقه و 45 ثانیه
porno soft gratuit sport et sexe thailande porno porno bla k sexx porno sexi dance 4 site porno connu video sexe femme ivre filme
porno amateur sex porno hub sexe amzteur sexe jacqui site porno mobile video porno sensuelle sexe anus sex lingerie webcam sexe en live voir video sexe
vieille femme porno arielle dombasle porno bougie sexe xbideos porno mister sexe voir video porno gratuite video porno depucelage sex kiss bd de
sex sexe salle de cinema sexe d homme en erection sexe mini jupe court metrage porno 3d sexe baise xxx porno
chti porno porno manga actrice porno lesbienne noir porno brande roderick porno sex porno italien photo
sexies porno turif scene de porno votre porno sexe hentai perfct porno definition de sexe porno itali baise porno xxx depucelage vaginal
porno application de sexe video sexe college
plan cul bretagne
1397/04/21 ساعت 10 و 58 دقیقه و 02 ثانیه
plan cul 973 plan cul bretagne plan cul idf plan cul nevers plan cul
saint ave site de rencontre plan cul plan cul entre filles plan cul guyancourt site de rencontre gratuit plan cul plan cul jeune plan cul senlis plan cul agen forum plan cul lyon plan cul anglet plan cul
ariege comment trouver un plan cul sur internet plan cul concarneau plan cul arcachon plan cul
tremblay en france j aime mon plan cul plan cul audincourt plan cul en france plan cul 43 plan cul 90 plan cul immediat plan cul
pour un soir plan cul saint orens de gameville mature pour plan cul plan cul oloron sainte marie plan cul saint andre plan cul villeneuve
sur lot plan cul brignoles plan cul menton plan cul a roanne plan cul
le vesinet plan cul bruay la buissiere chat plan cul jeune plan cul plan cul maisons
laffitte plan cul fontenay le comte cherche plan cul gay montpellier plan cul plan cul sur nimes plan cul cognac plan cul ussel plan cul gratuit 974 plan cul stiring wendel plan cul cormeilles en parisis plan cul
libertine plan cul orne je cherche un plan cul
ver video porno gay
1397/04/18 ساعت 14 و 39 دقیقه و 11 ثانیه
sexo en nueva york la pelicula ver video porno
gay video caseros porno sexo gay primera vez sexo duro
entre lesbianas porno grandes corridas red
social para sexo twink porno sexo ancianos sexo con mujer ciber sexo gratis videos sexo gratis castellano gratis video porno sexo esporadico
alicante peliculas porno para movil fakes porno videos porno sexo extremo
eyaculaciones porno melani olivares sexo camara oculta porno porno gratis movil
sexo transexual porno italiano gratis sexo con la empleada sexo oral vaginal vimeo porno porno corrida dentro asiaticas porno
gratis porno lesbianas tijereta el mejor culo porno porno anos 50 porno madre y hija videos porno para android
porno gordos porno casero viejas tube porno star
trios sexo casero contactos para sexo gratis sexo despedidas de solteras masajes sexo
madrid porno brasilero juegos de sexo para adultos videos porno
en castellano porno gragis vidios porno de maduras gratis porno hentai gratis
animal sexo videos de sexo grati videos porno colombiano
sexo en san sebastian videos pornograficos de colombianas
kontaktannonse
1397/04/16 ساعت 11 و 02 دقیقه و 14 ثانیه
nett chat kontaktannonse speed dating på nett v gratis dating 40 plus gratis dating
chats hvordan finne kjæreste i voksen alder hiv dating site in norway hvordan få kontakt med jenter dating sider senior datingtjenester nettdating norge gratis top norway dating sites nettdate norge norwegian dating apps
best dating site in norway hvilken datingside er best datingsider
for seniorer gratis dating site norge date side for gifte kontaktannonser gratis top 10
norwegian dating sites kontaktannonser seniorer norway dating finn kjærligheten på nett gratis gratis date
app norge nettsvindel dating dating sider 100 gratis norwegian dating app datingtjenester
chat med lege på nett gratis fri sms pa nettet uden registrering dating side for folk der vil have
børn mote jenter pa byen kristen date massage dating sider for
unge gratis dating sider for gifte norwegian date site norway gay dating
sites kontaktannonser norge kontakt med andre damer dating sider som
er gratis dating site in oslo norway dating site norge dating profiltekst tips finnenvenn
100 procent gratis datingsite kontaktannonser net datingsite
gratis top 10 norwegian dating sites kontakt med gifte kvinner
sesso telefonico no 899
1397/04/16 ساعت 03 و 09 دقیقه و 57 ثانیه
sesso clip sesso telefonico no 899 sesso senza cuore
foto sesso forte belen fa sesso con ex fidanzato video porno
gratis per mobile sesso a imperia sesso incontri milano il sesso secondo lei film i piu bei video porno gratis sesso animato video porno gratis all aperto film
porno gratis su you tube giochi di sesso per android donne che fanno sesso con trans dadi del sesso casting porno italiano video sesso durante
ciclo video porno gratis nonni fa sesso con sua madre video gratis porno totale
video porno gratis giovani ragazze porno italiano vecchia sesso segreto incontri sesso rapallo sesso porno xx
sesso droga e pastorizia store sesso a scuola insegnante porno italiano bakeka annunci sesso battute sesso
video persone che fanno sesso sesso telefonico no 899 sesso scandalo varese incontri sesso sesso con serpente video
gratis da vedere porno escort sesso salerno donne mature
video sesso donne italiane sesso porno bello gratis film con tanto sesso sesso amatoriale megasesso film porno italiano gradis porno amatoriale italiano
donne mature video porno gratis incontri sesso orbetello porno italiano amatoriale annunci sesso cecina youtube porno sesso video porno gratis
di nonne
sexo anuncios
1397/04/12 ساعت 23 و 27 دقیقه و 38 ثانیه
contactos con mujeres en navarra sexo anuncios busco
chica sexi chicas de contacto deportivo contacto mujeres ceuta chico busca chico en espana con foto contactos de whatsapp de chicas aplicacion android para conocer gente cerca anuncio de mujeres
chica busca chicos milanuncios contactos mujeres burgos aplicacion android para conocer gente cerca chicas de anuncio chico busca chico huelva chicas buscan chicos
en madrid chica busca chico en murcia conocer gente.com contactos mujeres valdemoro conocer gente en ibiza contactos mujeres aviles
contactos mujeres en benidorm quiero conocer amigos japoneses
contactos de whatsapp de mujeres donde buscar mujeres solteras en miami
contactos denia mujeres contactos con mujeres en guipuzcoa chica busca
chico sabadell chica busca apoyo economico estado de mexico conocer gente por facebook buscando mujeres
solteras en cartago colombia contacto con mujeres en granada contactos mujeres conocer mujeres maduras viajes para conocer chicas contactos
de mujeres en bcn como hacer amigos gratis orange busco
chicos para sexo busco chicos busco mujeres soltera contactos chicas zamora
contactos con mujeres ciudad real paginas para conocer a gente joven contactos
con mujeres en tenerife chicas buscan novio conocer mujeres infieles contactos con mujeres tenerife mujeres madres solteras chicas buscando novio en dallas tx chicas buscando hombres mejores apps para conocer gente gratis chicas de contacto en las palmas
Buy cialis online
1397/03/7 ساعت 06 و 17 دقیقه و 56 ثانیه

Nicely put, Appreciate it!
tesco price cialis generic cialis at walmart precios de cialis generico cialis generic tadalafil buy click now buy cialis brand cialis for sale in europa cialis vs viagra cialis usa cost cuanto cuesta cialis yaho where cheapest cialis
falwell
1397/03/3 ساعت 12 و 09 دقیقه و 45 ثانیه
Good post. I definitely love this website. Keep writing!
Cialis generic
1397/02/20 ساعت 06 و 58 دقیقه و 00 ثانیه

Thanks a lot. Numerous stuff!

cialis 20 mg cut in half click now buy cialis brand enter site very cheap cialis the best site cialis tablets cialis usa cost cialis kamagra levitra cialis savings card callus tadalafil generic cialis alternative
Viagra pills
1397/02/4 ساعت 10 و 55 دقیقه و 16 ثانیه

Nicely put, Appreciate it!
buy viagra pills online uk where to buy viagra in store viagra dosage viagra online pharmacy usa viagra purchase online can i buy viagra online online viagra cheap where to buy viagra pills order viagra online without a prescription buy generic viagra usa
Cialis 20 mg
1397/01/18 ساعت 03 و 05 دقیقه و 59 ثانیه

You said it very well..
ou acheter du cialis pas cher cialis price thailand how to buy cialis online usa cialis online holland cialis generico milano venta de cialis canada low dose cialis blood pressure cialis 05 cialis pills boards cialis cost
Online cialis
1397/01/4 ساعت 01 و 30 دقیقه و 08 ثانیه

You expressed it exceptionally well!
prescription doctor cialis prix de cialis purchase once a day cialis cilas cialis prezzo al pubblico buy original cialis generic cialis review uk discount cialis usa cialis online no prescription cialis cheap
criminal legacy hack
1396/12/4 ساعت 17 و 25 دقیقه و 48 ثانیه
من هر بار این صفحه پست صفحه وب را به همه ایمیل فرستادم
دوستان من، از آنجایی که اگر میخواهید آن را بخوانید، مخاطبین من نیز خواهند بود.
Can you get an operation to make you taller?
1396/05/30 ساعت 11 و 37 دقیقه و 08 ثانیه
You've made some good points there. I checked on the internet to learn more
about the issue and found most individuals will go along with your views on this site.
manicure
1396/01/19 ساعت 16 و 09 دقیقه و 01 ثانیه
Hello, I check your blog on a regular basis.
Your humoristic style is awesome, keep up the good work!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo
g:plusone size="small" >SusaWebTools

دریافت کد ابزار آنلاین

ابزار هدایت به بالای صفحه